Jdi na obsah Jdi na menu
 


  Zpětné odkazy = sitelinks


Sitelinks jsou odkazy na další stránky na vašem webu. Ty se mohou objevit  v rámci výsledků vyhledávání pro vaše stránky. Google generuje tyto odkazy automaticky, a ne všechny stránky jsou vnořené odkazy.

 

 

 Některé odkazy  z výsledků vyhledávání Google  -  tzv. vnořených odkazů, jsou určeny na pomoc uživatelům v orientaci na webu.  Existují osvědčené postupy které můžete sledovat, až ke zlepšení kvality vašeho vnořeného odkazy.  Například pro váš web, zkontrolujte zda používáte kotva text a alt text který je informativní, kompaktní, a vyhýbá se opakování.

 Některé měřící nástroje, sledují provoz pouze od uživatelů, kteří mají v prohlížeči povolený jazyk JavaScript. Proto k použití a vyhodnocení je vhodné propojit s měřením Google webmaster tools.

Dobrým pomocníkem pro sledování, vyhodnocení případné snížení úrovně URL adresy či zjištění duplicity je používání měřícího nástroje  Google webmaster . Kombinace Google Analytics s Google webmaster je klíčem  pro kvalitní marketing.

  

Dalším krokem k efektivní optimalizaci stránek je originalita obsahu. Text a jeho struktura hraje důležitou roli z hlediska samotného zaindexování stránek.

 

tools2 tools3