Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

Růst mobilního vyhledávání  nutí uživatele k přesnějšímu vyhledáváni v jejich marketingu pro mobilní zařízení.
V mobilu, je třeba se zaměřit na více činností zaměřených na konkrétní kroky, jako je, jak či kde najít místního prodejce.
Google představil několik nových funkcí vyhledávání. Patří mezi ně Instant Pages, což pomáhá uživatelům dosáhnout na webové zaměření, že hledají a Auto-Predict, který uhodne, která slova uživatel píše do vyhledávání.
Nedávná studie firmy Digitas která se spojil s firmou Google pro mobilní přehled a analýzy trendů. Tyto dvě společnosti jsou spojením původní vyhledávání a marketing data vytvoření prognózy trendů, informují investiční strategie a řídí zvýšené přijímání a rozmisťování mobilních optimalizovaných webů.
Digitas analyzovány mobilní vyhledávání pomocí Google údajů a bylo zjištěno, že 11 procent vyhledáváním souvisejícím s obecnými souvisejících s potravinami jde přišel z mobilu.
Nicméně, když analyzovali mnohem konkrétnější termíny jako "čínské jídlo" nebo "čínské recepty," číslo skočí na 35 procent.
To ukazuje, že spotřebitelé jsou mnohem blíže k místu, kde se dělají rozhodnutí a budou být konkrétnější v tom, co hledají.
To znamená, že je nějaký rozdíl v obsahu uvedeném v mobilu oproti stolním počítačům pro výsledek vyhledávání.
Mobilní vyhledávání roste
Změny jsou evidované jak mobilní vyhledávání roste.
V roce 2011 méně než 10 procent celkového provozu přišla z mobilu. Takže v tomto roce, číslo je blíže k 20 procent a do konce roku 2012 se očekává, že se dosáhne 30 procent.
Zatímco důraz se bude lišit pro jednotlivé značky, budou mobilní reklamy ve vyhledávání typicky daleko více orientovaný na akce než desktop – stolní počítače.

 

 Použití Nástroje grafu

Vizualizace na webech Google
Fusion Tabulka vizualizace ve službě weby Google.
Google Chart Tools poskytují ideální způsob, jak vizualizovat data na svých webových stránkách. Od jednoduchých řádkových tabulek až po komplexní hierarchické stromové mapy, graf kuchyně nabízí velké množství dobře navržených typy grafů.
Naplnění vašich dat je snadné pomocí dodávaného klienta a na straně serveru nástroje.
Google Fusion Tables umožňuje ukládat, sdílet, dotaz, a vizualizovat datové tabulky. Nabízí REST API pro správu tabulek, šablon v informačním okně, a styly.
 Dotaz koncový bod  vám umožní spravovat datové řádky (vložit / aktualizovat / smazat), a dotaz na tabulku pro všechny řádky, které odpovídají prostorové nebo data podmínek.
Výsledky dotazů mohou být CSV nebo JSON, nebo použity v Google Maps API a Google Chart Tools.

 zdroj Google.com

 

animace-gif.gif